RUNDA 4 - KOŁOBRZEG - LISTA STARTOWA
WPISY KOLOREM SZARYM OZNACZAJĄ BRAK WPŁATY





DRIFT FAN - LISTA ZAMKNIĘTA - ZGŁOSZONYCH: 40 / [L] - licencja DRIFT PROFI

237 Piotr Trojanek [L] BMW E46
306 Tomasz Lech BMW E-30
234 Darek Fabisiak PUZ/VALVOLINE EVO
132 Michał Jankowiak [L] BMW NATALKA
303 Tomek Nieckarz BMW 540
159 Maciej Śluga BMW 335I
202 Michał Rutkowski [L] BMW E 36
143 Rafał Reinert BMW E36
228 Konrad Jasko [L] BMW E36
262 Arkadiusz Walczak [L] BMW E30
51 Patryk Pocobiej BMW E30
308 Marek Smulik [L] NISSAN 200SX
282 Daniel Rybarczyk [L] BMW E30 TOURING
162 Tomasz Antoniak NISSAN SKYLINE R33
307 Filip Ziajka BMW E36
270 Maciej Klonowski BMW E34 540
144 Grzegorz Skala BMW E30
142 Leszek Reinert BMW E-36
312 Jakub Endler [L] BMW E28
296 Marcin Klass BMW E30
208 Paweł Beloński [L] NISSAN S14
128 Paweł Dembicki [L] BMW E30
305 Paweł Lisowski BMW E30
258 Błażej Amons NISSAN SKYLINE R33
25 Michał Deginder BMW E30
Radosław Świdergał [L] BMW E30
298 Dariusz Łątkiewicz BMW E30
176 Kamil Łazarski BMW E30
256 Marcin Szczepaniak [L] BMW 530
265 Krzysztof Małek [L] BMW E30
170 Tomasz Kowalski [L] BMW E30
304 Krystian Cybulski BMW E-30
133 Tomasz Pietrzyk BMW 325I
33 Jarosław Urbaniak BMW E 36
126 Konrad Górski [L] BMW E30
313 Łukasz Tasiemski BMW E46
217 Michał Krajewski NISSAN 200SX S13
207 Kamil Sikora [L] BMW 320
166 Paweł Kowalczyk BMW 540
227 Marcin Swaryczewski NISSAN 200SX S13


DRIFT PROFI - ZGŁOSZONYCH: 50 / [L] - licencja DRIFT PROFI

240 Marcin Wosio [L] NISSAN 200SX
186 BMW E36 V8
21 Marcin Wierzbicki [L] NISSAN 200SX S14
115 Szymon Budzyński [L] BMW M3 GTR
274 Marek Wartałowicz [L] BMW E30
309 Piotr Endler [L] BMW E28
211 Erwin Zacharzewski [L] BMW E30
55 Krzysiek Krawczuk [L] NISSAN 200SX S13
150 Jerzy Tecław [L] NISSAN 200 SX S12
171 Łukasz Kazimierczyk [L] BMW E30
279 Wojtek Dyjach [L] NISSAN SKYLINE R33
125 Maksymilian Grabowski [L] BMW E30
82 Szymon Jaśkiewicz [L] NISSAN 200SX S14A
22 Olaf Gałecki [L] BMW E34 535I
167 Kamil Sokół [L] BMW E34
212 Andrzej Pawełkowicz [L] NISSAN SKYLINE GTR
45 Damian Żychliński [L] BMW 335I
98 Marcin Wittchen [L] BMW E30
310 Grzegorz Potocki [L] BMW E-36
222 Wojtek Goździewicz [L] BMW M3 350 GTR
72 Mateusz Włodarczyk [L] BMW E46
172 Maciek Wodziński [L] NISSAN 200SX
190 Piotr Więcek [L] NISSAN S14
32 Dawid Karkosik [L] NISSAN S15
76 Grzegorz Hypki [L] PUZ/VALVOLINE E30
118 Marcin Skwierczyński [L] PUZ/VALVOLINE E46
85 Marcin Mospinek [L] PUZ/VALVOLINE E30
112 Krzysztof Romanowski [L] BMW E30
223 Grzegorz Śnios [L] BMW E30
101 Przemysław Jańczak [L] BMW Z3 M-COUPE
163 Marcin Gołasiewicz [L] BMW E 36 MASAKRATOR
136 Piotr Jankowski [L] NISSAN 200SX S13
311 Grzegorz Bartosik NISSAN 200SX
283 Artur Skoczeń [L] BMW E34
17 Wojciech Sposób [L] BMW M3 E36
239 Marcin Woźniak [L] BMW M3
131 Mariusz Parol [L] BMW E30
58 Łukasz Stępniewski [L] BMW E30
216 Adrian Pękala [L] BMW E30
89 Maciej Jarkiewicz [L] BMW Z3
38 Jakub Nurzaj [L] NISSAN 200SX
156 Jarek Cybulski [L] BMW 3
121 Kornel Prus [L] NISSAN S14A
263 Michał Wojtan [L] BMW E36
273 Tomasz Majtczak [L] BMW M30
277 Łukasz Smoliński [L] BMW E30
30 Sławomir Walter [L] BMW 335T
80 Radek Habrowski [L] BMW E30
165 Mateusz Dziekoński [L] BMW E30
62 Marcin Carzasty [L] BMW E30




łączna ilość zawodników: 90